شرکت بهشت خاطره

این شرکت در قالب تعاونی بوده که در سال 1396 به ثبت رسیده است . بانی این شرکت مهندس اباذر اکبرزاده هست که با دوستان هئیت موسس شرکت آقایان مهندس میکائیل قدیرپور و مهندس سعید اکبرزاده تلاش زیادی در تشکیل این تعاونی کشیدند و توانستد با جلسات متعددی که با مردم داشتند با محوریت هر روستا یک تعاون گام بزرگی در جهت آبادانی روستای کرگان و منطقه فولادلوی هیر از توابع شهرستان اردبیل بردارند.

این تعاونی با مشارکت اهالی روستاهای کرگان ، نوجه ده ، نوشهر با 156 عضو و چند منظوره شکل گرفته است ، امید است با توکل به خدای متعال و همت جوانان عضو تعاونی و منطقه کرگان را به عنوان قطب جدید گردشگری و تولید و عرضه محصولات ارگانیک در سطح استان و کشور مطرح نمائیم.

تخصص شرکت

خدمات خلاقانه - 12 سال
بینش و استراتژی - 10 سال
تحقیقات رسانه ای - 8 سال
اطلاعات بازاریابی - 7 سال

چند کلمه از رئیس شرکت

من اعتقادی که به تعاونی و کارگروهی دارم با بهره گیری از محضر دوستان خوش فکر و خلاق ،آستین همت را بالا زده و تلاش می کنیم امید و باور ما می توانیم و میشه را معنا کنیم و خدماتی متفاوتی و با کیفیت به مردم عزیز ارایه بدهیم.

آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با همفکری و تعاون ، شناخت بیشتری از سلایق اقشار مختلف جامعه از هر طیف سنی و جنسی بتوانیم محیطی امن و خاطره انگیز ایجاد کنیم.

اباذر اکبرزاده

اکونومیست / کارآفرین / هفت شرکت موسسه
0
متخصص
0
مشتری خوشحال
0
موارد موفق

چرا شرکت هفت را انتخاب کنید؟

متفاوت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

مسئولیت

کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و گذشته را می طلبد.

شفافیت

تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت.

تمامیت

که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

تصاویر شرکت هفت

مشتریان شرکت